Silikon Cam Cephe Kaplama Sistemleri

Silikon Cam Cephe Kaplama Sistemleri

Dayanıklı ve estetik ürünler ile cephelere yaşam katıyoruz. Silikon Cam Cephe ve Kompozit Cephe hizmetini sizlere sunmaktan mutluyuz. Nokta Alüminyum Cephe Kaplama Sistemleri; giydirme cephe sistemleri, kapı sistemleri, küpeşte – korkuluk sistemleri ve ofis bölme sistemleri, cam merdiven, cam zemin döşemeleri, cam rüzgarlık sistemler, silikon cam cephe kaplama, kompozit kaplama ve alüminyum doğrama alanlarında da faaliyet göstermektedir.

Silikon Cam Cephe Kaplama

Günümüzde bir çok binalarda kullanılan Silikon cam cephe sistemleri şık bir görünüm sağlar. Özellikle bu sistemi kurumsal firmalar ve büyük holdinglerde kullanılıyor. Kurulumu ve temizliği rahat olan silikon cam cephe sistemi kısa bir sürede yapılmaktadır. Ayrıca bu sistem ısı yalıtımlı olması nedeniyle binanın ömrünüde uzatmaktadır. Şunu da söylemk isterim bu sistem binanıza değer de katar. Dışarıda gördüğünüz plazaları ne kadar güzelleştirdiğinide görebilirsiniz. Bu sebeple hemen hemen tüm firmalar bu siteme geçmektedir.

Alüminyum yatay ve dikey, alt konstrüksiyon ve cephe  karkasları sayesinde oluşan bu sistemde cam malzeme alüminyum profillerin üzerine özel kimyasal strüktürel silikonlar ile yapıştırılarak tutturulur. Sonrasın da camlı malzeme alüminyum karkaslar üzerine aparatları yardımıyla bağlanır. Yerleştirilen camlar arasında 15 mm kalınlığında cam derz çekilir ve işlem tamamlanır.

Kompozit Cephe

Bina cephenizde estetik bir görünüm katan sisteme Kompozit cephe kaplama sistemi denir. Binanızı çekici hale getiren cephe sistemine ısı ve ses izolasyonu yapıldıktan sonra konstrüksiyon üzerine kompozit malzeme yapılarak kaplanır.

Kompozit Cephe Özellikleri

  • Renk seçeneğinin bol olması.
  • Dayanıklı olması.
  • Sert ve hafif bir malzeme olması.
  • Kolay işçilik ve üretimi olması.
  • Sıcak ve soğuğa karşı yüksek dayanıklık sağlaması.
  • Temizliği ve bakımı rahat olması.
  • Estetik ve çekici bir görünüme sahip.
  • Hızlı ve kolay montajı olması.

Sizin binanızda güzel ve klas bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız hemen Nokta Alüminyum ile iletişime geçebilir ve tüm hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz