Balkon Kepenk Panjur

Balkon Kepenk Panjur

Balkon,kepenk ve panjurlarınıza dair tüm işlemleri meyadana getiriyoruz. Ev ve iş yerlerinde k-birebir kullanılmak üzere üretilmiş kepenk ve panjur sistemleri yapıyoruz.

Panjur ve kepenkler cam’dan daha dayanıklı olduğu için kullanılır. Özellikle güneşin çok aldığı, rüzgarın çok olduğu yerlerde kullanılır. Panjur ve kepenk sistemleri ayrıca hırsızlardan korunmak amacıyla da kullanılır. Panjur sistemleri ayrıca çok güneş alan yerlerde perdelerinizi güneşten de korur. Kepenk sistemleri ise garajlarda ve özellikle alış veriş merkezlerinde çok kullanılır.

Kepenk sistemleri Alüminyum ve Çelik kepenk olmak üzere ikiye ayrılır. Çelik kepenkler genelde iş yerleri ve garajlarda güvenlik amacı ile kullanılır. Bu otomatik sistemler otomasyonun uygulandığı bir kumanda yardımı ile zahmetsizce açılıp kapanan, yalıtım ve güvenlik aracı olarak kullanılan ve oldukça talep gören pencere örtüleri diyebiliriz.

Panjur
Panjurun birçok çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan bahsedecek olursak alüminyum veya pimapen kapı ve pencere sistemleri yerine kullanılan panjur sistemleri vardır. Bundan sonra işyerlerinizin ya da evlerinizin camlarının önünde kullandığınız panjurlar. Dıştan takılan panjurlar. Bu panjurlar evinizin dışından takılarak uygulanan bir sistemdir. Uzaktan kumanda sayesinde kontrol edilen panjur sistemleri de mevcuttur.

Diğer Hizmetlerimiz